2018 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis

Lietuviškas alus (Lithuania Beer): Senojo Paslvalio PorterisDu vaikinai toliau tęsia ilgus retesnio alaus degustavimo vakarus ir kol degina tvankus rugpjūčio oras, galima vakarais pasilepinti smarkiai atšaldytu alumi. Šįkart degustuojame lietuvišką nekomercinį alų – porterį. Kaip visada kiekvienas iš mūsų išsako savo pojūčius ir skiria balus. Štai kaip vertiname šįkart šį alų.

Tamsus alus: Senojo Pasvalio Porteris
Stiprumas: 7,0 proc.
Kilmės šalis: Lietuva

N: „Keisto skonio. Man šis alus panašus į tamsųjį, tačiau saldesnis ir dvelkia praskiestu vandeniu. Jeigu reiktų rinktis, pasirinkčiau kitą. Šis alus tikrai ne gurmanams. Tinka patiekti ant stalo ne draugams, o priešams“.

Įvertinimas: ●●○○○○○○○○

M: „Iš tikrųjų alus neprilygsta nei britų, nei belgų porteriams. Net baltarusiškas porteris, kurį galima rasti prekybos centre, man asmeniškai skanesnis ir priimtinesnis. Na, o šį apibūdinčiau kaip gana saldų ir tas cukrus tikriausiai vienintelis išskirtinis elementas iš sudedamųjų, tačiau iš esmės trūksta savitumo ir charakterio, ko visi ir tikisi iš porterio. Tikriausiai patiems pasvališkiams tik ir patinka. OK, pabandžiau – nebereikia.“

Įvertinimas: ●●●○○○○○○○

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą