2019 m. rugpjūčio 6 d., antradienis

Receptas: Šokoladinis keksas-pyragas su džiovintomis slyvomis: kaip iškepti šokoladinį keksą-pyragą su džiovintomis slyvomis?


 Ką tik iš orkaitės ištrauktas didžiulis šokoladinis keksas.

Apverstas dar karštas keksas jau paruoštas raikymui.
Jau seniau mes siūlėme jums minkštų ir drėgnų šokoladinių mažų šokoladinių keksiukų receptą, o šįkart norime pasiūlyti didžiulio kekso-pyrago receptą, kuris patiks daugeliui smaližių ir šiaip labai tiks šventiniam jūsų stalui.

Ingredientai:
6 kiaušiniai
4 šaukšteliai kepimo miltelių
druskos
300 g miltų
300 g juodojo šokolado
260 g cukraus
200 g džiovintų slyvų
200 g sviesto
2 arbatiniai šaukšteliai vanilinio cukraus

Šiam nesudėtingam receptui pirmiausia reikės 300 gramų miltų, į kuriuos suberiame kepimo miltelius ir keletą žiupsnelių druskos. Atskirame inde ištirpiname 200 g sviesto ir 150 gramų šokolado. Šokolado ir sviesto masę pasaldiname šaukštu cukraus.

Kitame inde įmušame 6 kiaušinius ir juos nestipriai išplakame su 260 gramų cukrumi ir vanile, kol cukrus ištirps. Tada miltus, sviesto ir šokolado mišinį bei kiaušinius (visas tris mases) sumaišome, tada suberiame likusį sutarkuotą šokoladą bei džiovintas slyvas.

Visą išmaišytą masę supilti į sviestu išteptą keksui skirtą indą, tokį, kokį matote mūsų nuotraukose ir kepti apie 45 minutes +180C laipsnyje karščio.

Skanaus!


 

3 komentarai:

 1. Koks stebuklas, kai turiu savo buvusį užpakalį ir turiu pasidalyti šiuo puikiu liudijimu. Tiesiog noriu pasakyti ačiū dr. ODION rašybos ratojui už tai, kad skyrė laiko man padėti ištarti burtą, kuris sugrąžina mano buvusį meilužį, dabar mano meilužį, kuris staiga prarado susidomėjimą manyje, po šešių mėnesių sužadėtuvių, bet šiandien mes susituokę ir esame laimingesni nei niekada anksčiau, man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, ir aš nežinau, kiek vertinu tave. Dr ODION rašybos žinovas Dievas, atsiųstas sugrąžintiems santykiams, jam labai patinka padėti žmonėms įgyvendinti savo norus, surasti tikrąją meilę, susigrąžinti buvusius meilužius, nutraukti bjaurius santykius, rasti sėkmę, pritraukti laimę, susirasti sielos draugus ir dar daugiau, susisiekti su juo šiandien. ir leisk jam parodyti tau savo Meilės rašybos sistemos stebuklus ir nuostabą. Jis pateikia geriausius rašybos rašybos rezultatus, susisiek su juo el. Paštu; (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite „whatsApp jam“ kreiptis telefonu +2349060503921. jis taip pat gali padėti jums ištarti galingą meilės burtą jūsų santykiuose ar santuokoje.

  AtsakytiPanaikinti
 2. LOVE SPELLS SUSTABDYTI MOKYKLĄ IR GRĮŽTI SAVO GRĮŽTI
  Ar bijai, kad tavo partneris gali apgauti? O galbūt tiesiog norėtumėte saugumo žinodami, kad jis arba ji niekada nesugriaus. Burtai panaikins bet kokią neištikimybės ar apgaulės galimybę, pašalindami bet kokius potraukio jausmus ar geismą, kurį jūsų partneris gali jausti kito žmogaus atžvilgiu. Visi jūsų draugiški meilės jausmai bus panaudoti ir nukreipti į jus. Paslauga bandyti nutraukti santykius, kurie, jūsų manymu, nėra teisėti. Tavo meilužis išvyko su kuo nors kitu? Jūs ką nors mylite, bet šis asmuo jau yra įtrauktas į santykius? norite laimėti loterijoje? sėkmės ir pinigų pritraukimo burtai? nedvejodami išbandykite DR ODIONĄ Jis yra sąžiningas ir geras! KONTAKTINIS DR. ODIONAS (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite kreiptis į jį numeriu +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinimai kiekvienam, kuris skaito šį liudijimą. Mano vyras buvo atmestas po 10 santuokos metų vien dėl to, kad kita moteris jį apkaltino ir jis paliko mane ir vaiką kentėti. vieną dieną, skaitydamas internete, pamačiau įrašą apie tai, kaip šis rašybos ratukas šiame „Whatsapp“ numeryje +2348147400259 padėjo moteriai susigrąžinti vyrą ir aš jam atsakiau į jo adresą ir jis man pasakė, kad moteris papasakojo mano vyrą ir jis man pasakė, kad jis man padės ir po 3 dienų, kai turėsiu savo vyrą. Aš tikėjau juo ir šiandien džiaugiuosi galėdamas jums visiems pranešti, kad šis rašybos ratukas turi galią sugrąžinti mėgėjus. nes dabar džiaugiuosi savo vyru. Ačiū už „Ilekhojie His WhatsApp“ numerį: +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti