2019 m. rugpjūčio 6 d., antradienis

Vokiškas tamsus alus Köstritzer Schwarzbier black lager beerTamsusis alus: Köstritzer Schwarzbier, black lager beer
Stiprumas: 4.8 proc.
Kilmės šalis: Vokietija

Vokiškas alus – tai legenda, kuri nesensta. Sunku būtų aludarių tradicijomis konkuruoti su vokiečiais, tad ambicijų genamas įsigijau šį tamsų lager stiliaus vokišką Köstritzer Schwarzbier alų. Pasidalijau su draugu ir pradėjome nuo pirmųjų gurkšnių raukytis. Daug matyt šūdų ir vokiečiai prigamina, tad Baltijos šalims užveža pusvelčiui. Nors alus nestiprus, tačiau jautėme dvigubą skonio standartą, kurio kokybe ir subtilumu ar vykusius sodrumu nepavadinsi – vienas sodrus neskanios juodos duonos degėsis, ant kurio tiesiog užpilta dėl laipsnio spirito. Kažkoks keistas skiedalas, nuo kurio gali įsiskausti galva, jeigu daug pavartosite. Iš tikrųjų po gražia ir ilgas tradicijas išlaikančia etikete slypi nusivylimas, tačiau galbūt jums ir patiks toks alus, jeigu mėgstate eksperimentuoti ir ieškote būtent kažko itin „kieto“.

Įvertinimas: ●○○○○○○○○○

2 komentarai:

  1. Koks stebuklas, kai turiu savo buvusį užpakalį ir turiu pasidalyti šiuo puikiu liudijimu. Tiesiog noriu pasakyti ačiū dr. ODION rašybos ratojui už tai, kad skyrė laiko man padėti ištarti burtą, kuris sugrąžina mano buvusį meilužį, dabar mano meilužį, kuris staiga prarado susidomėjimą manyje, po šešių mėnesių sužadėtuvių, bet šiandien mes susituokę ir esame laimingesni nei niekada anksčiau, man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, ir aš nežinau, kiek vertinu tave. Dr ODION rašybos žinovas Dievas, atsiųstas sugrąžintiems santykiams, jam labai patinka padėti žmonėms įgyvendinti savo norus, surasti tikrąją meilę, susigrąžinti buvusius meilužius, nutraukti bjaurius santykius, rasti sėkmę, pritraukti laimę, susirasti sielos draugus ir dar daugiau, susisiekti su juo šiandien. ir leisk jam parodyti tau savo Meilės rašybos sistemos stebuklus ir nuostabą. Jis pateikia geriausius rašybos rašybos rezultatus, susisiek su juo el. Paštu; (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite „whatsApp jam“ kreiptis telefonu +2349060503921. jis taip pat gali padėti jums ištarti galingą meilės burtą jūsų santykiuose ar santuokoje.

    AtsakytiPanaikinti
  2. LOVE SPELLS SUSTABDYTI MOKYKLĄ IR GRĮŽTI SAVO GRĮŽTI
    Ar bijai, kad tavo partneris gali apgauti? O galbūt tiesiog norėtumėte saugumo žinodami, kad jis arba ji niekada nesugriaus. Burtai panaikins bet kokią neištikimybės ar apgaulės galimybę, pašalindami bet kokius potraukio jausmus ar geismą, kurį jūsų partneris gali jausti kito žmogaus atžvilgiu. Visi jūsų draugiški meilės jausmai bus panaudoti ir nukreipti į jus. Paslauga bandyti nutraukti santykius, kurie, jūsų manymu, nėra teisėti. Tavo meilužis išvyko su kuo nors kitu? Jūs ką nors mylite, bet šis asmuo jau yra įtrauktas į santykius? norite laimėti loterijoje? sėkmės ir pinigų pritraukimo burtai? nedvejodami išbandykite DR ODIONĄ Jis yra sąžiningas ir geras! KONTAKTINIS DR. ODIONAS (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite kreiptis į jį numeriu +2349060503921.

    AtsakytiPanaikinti